othersPage

O nás

Rybářská chata u PEPANA se svým zázemím zaručuje rekreační vyžití - koupání a rybaření. s vlastním přístupem k vodě
(cca 50 m břehu), to vše je na oploceném pozemku rozloze 300 m². Přímo vedle chaty je ohniště s velkým krytým posezením, udírna, gril, molo a rozlehlá zahrada.

V rybářské chatě je společenská místnost s kamny, ve které se dá topit dřevem. Pokoj v přízemí poskytuje pohodlné přenocování minimálně pro 6 osob. V podkroví jsou místa ke spaní pro 8 lidí. Vedle chaty je garáž, kde se také nachází zázemí pro posezení a společenské hry, dále je zde zbudována kuchyňka, a také se zde dá uschovat rybářské vybavení. Ve venkovních prostorách se dodělává sprcha a toaleta, které budou již od jara k dispozici.

Co se dá dělat v okolí?

Rekreační oblast je také velmi oblíbená cyklisty - kousek od chaty vede cyklistická stezka. Na výlety se můžete vydat do Pardubic,
Hradce Králové, ZOO ve Dvoře Králové a mnoho dalších atraktivních míst. Nákupy lze zařídit ve 2 km vzdáleném komplexu obchodních řetězců – TESCO, MAKRO atd.

Informace pro rybáře

Rybolov je povolen přímo v místě pro všechny držitele východočeské, celosvazové nebo celorepublikové mimopstruhové povolenky. Číslo revíru je 451 034. Rozloha pískovny je 60 ha. Maximální hloubka je 8 m. Na revíru je povolen lov z lodi a vyvážení. Vytaženi zde bývají nádherní kapři, amuři, úhoři, okouni, štiky, candáti, sumci a samozřejmě spousta bílé ryby. Jelikož je zde velmi členité dno, lze úspěšně lovit mnoha technikami.

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte mě kontaktovat, jsem tu pro vás.